Have a question?

Close
* I hereby grant consent to the processing of my personal data by AGIT Agnieszka Rydz with its registered office in Lublin, ul. 3 Maja 16/7, 20-078 for the purposes of contacting me. Your personal data will not be disclosed to third parties.
* - required fields
Have a question?
Online booking

Kids Zone

Our package

For the families who visit our hotel, we have prepared an educational playroom for children – when you use our SPA or gym, your kids learn through play under the care of our qualified educators, foreign-language teachers and native speakers. All classes for children, including English with a native speaker, or karate classes with posture adjustment, take place in large, spacious rooms (English for children with a native speaker, karate with posture defect correction).

Outside, the children can enjoy a big garden which houses a playground, an inflatable slide, an obstacle course, a trampoline, a court, and “dairy cows” with drinks. Inside we provide a special area for children, a ball pit, and an interactive floor-projection system. You can also choose from our party packages for kids and let us arrange birthday parties and other special celebrations for your children (including baptisms and First Holy Communion parties). The only place in town to offer open-air birthday parties! (and an indoor playroom)

Birthdays
Activities
Zobacz galerię
<
>
Awards
Testimonials
Gallery
 • Nagroda Best Hotel 2015 dla Hotelu Agit

  Best Hotel Award 2015

  The best conference hotel in Poland
  3-star hotels in Poland - 3rd place

 • Nagroda Best Hotel 2014 dla Hotelu Agit

  Best Hotel Award 2014

  The best 3-star hotel in Poland

 • Nagroda Laur Eksperta 2015 dla Hotelu Agit

  Laur Eksperta 2015

  Category: hotel services

 • Nagroda Hotel Przyjazny Rodzinie dla Hotelu Agit w Lublinie

  Family-Friendly Hotel

  The best urban hotel in Poland

See more...
To be added soon...

REGULAMIN PLACU ZABAW

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i opiekunów przygotowaliśmy kilka zasad obowiązujących na terenie Sali zabaw Hotelu Agit:

UWAGA! Dzieci bez względu na wiek mogą przebywać w pomieszczeniu wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Opiekunowie oraz rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci przebywających na Sali zabaw.

 1. Sala przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia do 12 roku życia.
 2. Małpi Gaj wyłącznie dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Opiekunowie mogą wejść na konstrukcję, jeżeli wymaga tego bezpieczeństwo dziecka. W apteczne znajdują się nożyczki, w razie zaklinowania dziecka pomiędzy linkami.
 3. Przed wejściem do Małpiego Gaju oraz basenów z kulkami dzieci zobowiązane są do zdjęcia obuwia.
 4. Duży stół bilardowy przeznaczony jest dla dorosłych powyżej 15 roku życia a mały stół dla dzieci poniżej 15 roku życia.
 5. Akcesoria do bilarda oraz do ping ponga dostępne są na recepcji do wypożyczenia.
 6. Piłek do gry w piłkę nożną można używać wyłącznie na boisku do gry w piłkę nożną – zielona trawa z siatką zabezpieczającą.
 7. Rodziców i opiekunów prosimy o zdjęcie dzieciom okularów, zegarków, łańcuszków, kolczyków oraz innych przedmiotów mogących stanowić potencjalne niebezpieczeństwo dla bawiących się na Sali zabaw dzieci.
 8. Zabawki należy używać stosownie do przeznaczonego wieku.
 9. Hotel Agit nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy i przedmioty wartościowe należące do dziecka lub opiekunów (np. telefony, portfele, komputery itp.) pozostawione/zgubione w Sali zabaw.
 10. W przypadku pozostawienia dziecka na terenie Sali zabaw Hotelu Agit bez opieki rodzica lub pełnoletniego opiekuna, Hotel nie ponosi odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo.
 11. Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie i są zobowiązani do pokrycia kosztów za uszkodzone zabawki lub urządzenia a także za przedmioty lub urządzenia, które zaginęły podczas zabawy na placu.
 12. Sala zabaw powinna zostać pozostawiona w takim samym porządku w jakim została zastana.
 13. W przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych lub wypadków, w których zostanie pokrzywdzone dziecko, należy ten fakt zgłosić natychmiast personelowi Hotelu. Wypadki zgłaszane po opuszczeniu Sali zabaw będą uznawane za powstałe poza salą zabaw.
 14. Teren sali zabaw jest monitorowany całodobowo oraz jest rejestrowany.
 15. Gość (rodzice/opiekunowie) o oświadcza, że zapoznał się z regulaminem Sali zabaw Hotelu Agit i w pełni go akceptuje.

ZABRANIA SIĘ

 1. Wynoszenia i niszczenia piłeczek z basenu oraz z małpiego gaju, gdyż mogą one stanowić zagrożenie poślizgnięcia się. Za uprzątniecie kulek po zabawie dzieci są odpowiedzialni rodzice lub opiekunowie.
 2. Wynoszenia zabawek poza teren Sali zabaw.
 3. Wychodzenia na zewnętrzne i wewnętrzne ściany konstrukcji zabawowej w sali zabaw.
 4. Bójek, popychania oraz innych agresywnych zachowań.
 5. Wnoszenia z zewnątrz jedzenia oraz napojów na teren zabawowy Sali .
 6. Zabrania się spożywania słodyczy, posiłków oraz picia napojów podczas zabawy – konsumpcja odbywa się tylko w miejscach do tego przeznaczonych (stoliki i krzesełka).
 7. Wspinania się na sprzęty i meble, które nie są elementami sprzętu do zabawy (hydrant, półki, krzesła, stoliki).
 8. Zjeżdżania głową w dół, skakania ze zjeżdżalni oraz poruszania się po niej kierunku przeciwnym niż kierunek zjeżdżania a także zjeżdżania na brzuchu.
 9. Nie należy wchodzić na zjeżdżalnię od dołu.
 10. Nie należy podchodzić do zjeżdżalni od strony wylotu.
 11. Niszczenia konstrukcji zabawowej, niszczenia zabawek, gier oraz innego wyposażenia Sali zabaw.
 12. Korzystania z Sali zabaw osobom będącym nosicielami chorób zakaźnych, infekcji wirusowych i bakteryjnych.
 13. Spożywania alkoholu oraz środków odurzających i przebywania osób po spożyciu tego rodzaju substancji na terenie Sali zabaw.
 14. Używania wulgaryzmów.
 15. Palenia papierosów oraz e-papierosów.
 16. Nie należy stawać na przedmioty, z których grozi upadek, np. piłki.
 17. Nie należy niszczyć ani zdejmować nakładek ochronnych na śruby oraz nakładek filcowo materacowych umieszczonych na konstrukcji, gdyż zagraża to bezpiecznemu korzystaniu z sali zabaw.
 18. Nie należy wnosić żadnych elementów wyposażenia sali ani żywności na konstrukcję zabawową.
 19. Zabrania się korzystania z urządzeń i wyposażenia Sali zabaw w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem.
 20. Personel Hotelu może odmówić przyjęcia dziecka do Sali zabaw lub skrócić jego pobyt, jeśli swoim zachowaniem zagraża ono innym uczestnikom zabawy a także zażądać opuszczenia Sali wszystkie osoby, które nie stosują się do regulaminu.
 21. Właściciel oraz personel Hotelu Agit nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób i dzieci nie przestrzegających powyższego regulaminu.
 22. Na terenie Sali Zabaw wykonywane są zdjęcia i filmy do celów reklamowych i promocyjnych. Materiały publikowane są w Internecie oraz wykorzystywane do produkcji banerów oraz reklam. Akceptując regulamin klient zrzeka się jakichkolwiek roszczeń w stosunku do właściciela lokalu za wykorzystanie i publikację wizerunku. W przypadku braku zgody na fotografowanie, filmowanie, publikację i wykorzystanie wizerunku swojego lub swojego dziecka klient zobowiązany jest do poinformowania o tym właściciela lub obsługę lokalu w formie pisemnej (wypełnić oświadczenie).
 23. Regulamin dotyczy również ogródka i elementów zabawowych na zewnątrz budynku.

INFORMACJE DODATKOWE

Administratorem sali zabaw, do którego można zgłaszać uwagi jest firma AGIT.

TELEFONY ALARMOWE:

Policja – 997
Straż pożarna – 998
Pogotowie – 999
Telefon alarmowy z tel. Kom. - 112
Telefon do RECEPCJI Hotelu Agit - 721 103 300

 • Excellent hotel. I will recommend it to all my friends.
 • A perfect place to stay at when on a business trip. It also offers great spa facilities and a well-equipped gym.
 • A most pleasant surprise. Great value for money.
 • One of the best hotel breakfasts I've ever eaten.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies.X